MD salon Brno - Ceník


MD Salon kosmetika Brno | Facebook
Domů    Tým    Služby    Poradenství    Galerie    Kontakt
MD salon logo
Kosmetické ošetření

Provádíme kosmetikou JANSSEN COSMETICS ,která patří k uznávané světové špičce ve svém oboru.Přípravky jsou složeny z nejlepších surovin na bázi rostlinných olejů,netestované na zvířatech a vhodné i na velmi citlivou pokožku. Produkty JANSSEN COSMETICS jsou mimořádně účinné a dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Přijdou si na své i zákaznice, které preferují bio řadu.

S pomocí JANSSEN COSMETICS lze uchovat přirozenou krásu i přes neúprosný tikot hodin.

Před prvním kosmetickým ošetřením je nutné nejprve pleť zanalyzovat, určit typ pleti, změřit vlhkost a zjistit vše potřebné, co by mohlo negativně ovlivňovat stav pokožky. Poté kosmetička navrhne ošetření na míru, aby bylo dosáhnuto požadovaného výsledku. Následně získáte velmi cenné rady, jak je starat o pleť v doma. Pokud již svoji kosmetičku máte a potřebujete jen poradit s přípravky pro domácí péči, ráda vám budu nápomocna. Podrobnější informace se dozvíte v našem salonu.

Prodlužování řas

Provádíme metodou "řasa na řasu" spočívá v aplikaci jednotlivých umělých řas na jednotlivé řasy klientky během bezbolestného relaxačního ošetření (klientka leží na lehátku se zavřenýma očima, spodní víčko má překryté ochrannou gelovou podložkou).
Prodloužení řas je možné metodou 1:1(1 syntetická řasa na 1 přírodní), případně pro extrémní zahuštění metodou 3:1 s 3D efektem (až 3 umělé řasy na 1 přírodní - k této metodě je ovšem nutné použít nejtenčí typ řas, aby příliš nezatěžovaly přírodní řasy klientky).

Aplikované řasy můžou být buď synteticky vyrobené, nebo 100% přírodní norkové řasy ze srsti norka sibiřského (získávané z ručně vyčesávané srsti živých zvířat a poté dále upravované). Prodlužovat se dají nejen horní, ale i spodní řasy.

U syntetických řas jsou na výběr různé délky, tloušťky i typy zatočení.
U norkových řas je na výběr pouze různá délka řas, ale jejich výhodou je naproti tomu to, že jsou abnormálně tenké, jemné a lehké a díky tomu od přírodních lidských řas naprosto k nerozeznání. Jsou tedy ideální volbou pro klientky, které touží po dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu.
Norkové přírodní řasy umožňují rovněž zahušťování obočí. 

PROGRAM PRO NEVĚSTY

Čeká vás jeden z nejkrásnějších dnů ve vašem životě? Nabízíme vám možnost využít našeho programu pro nevěsty, který spočívá v navrhnutí několika fází. Každá nevěsta touží potom vypadat ve svůj svatební den nádherně. Nicméně krásný make-up začíná u zdravé a pěstěné pleti. Doporučujeme tedy budoucím nevěstám, navštívit náš salon s dostatečným předstihem a to nejlépe 5-6 měsíců před termínem svatby. Při prvním setkání od nás získáte individuální plán, návrh svatebního líčení, rady a triky pro získání dokonalé a zdravé pleti nejen před svatbou a společně se na váš výjimečný den připravíme. Uděláme maximum proto, abyste se ve váš svatební den cítila nádherně.
MD salon Brno používá Janssen Cosmetics
Powered by 4-web.CZ